Hallvakter 

Lagleder fordeler følgende 5 vakter og utpeker hallvaktsansvarlig blant en av disse:

TittelFunksjonAnsvar

Sekretær

Sekretariatet

Betjener sekretariatet, se instruks for sekretariat

Tidtaker

Kiosk 1

Kiosken

Betjener kiosken, se kioskvaktrutine

Kiosk 2

Billettansvarlig

Billetter

Selger billetter, se instruks for billettsalg

 

Det er viktig at alle leser rutiner før hallvakt. Rutinene inneholder informasjon om henting av nøkler, oppmøtetider, hvordan man sjekker om det er endringer i kampoppsett etc.

Gjeldende rutiner: 

Instruks for Hallvaktsansvarlig.pdf(oppdatert oktober 2018)


Rutine for sekretariat /tidtaker og sekretær (pdf)


Kioskvakt instruks.pdf (oppdatert oktober 2018)
Kioskansvarlig sesongen 2018/2019 er hovedstyret v/Jane Bråthen, mobil: 99 26 12 50


Instruks for Billettsalg.pdf(oppdatert oktober 2018)


Husk å sjekke banedagbok på www.handball.no (banedagbok) i forkant av hallvakt


Kasser og nøkler hentes/leveres hos:
Mona Løvstad, Tiurgrenda 26,  tlf: 988 27 478 (Avtale gjøres i god tid før hallvakt).


Oversikt hallvakter 2019.

DatoDagHallvaktVakttidKamptidTurneringHjemmelagBortelag
06.01.SøndagGutter 10
13:15 - 17:30
14:15 - 14:55
Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand BlåFet Rød
15:20 - 16:00
Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Fet Rød
Vestre Bærum Blå
16:25 - 17:05
Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Vestre Bærum Blå
08.01.
TirsdagGutter 1418:15 - 20:45
19:30 - 20:25
G14 Regionscupen
SørumsandKolbotn / Oppegård
10.01.
TorsdagDamelaget19:45 - 22:15
20:45 - 22:00
6. divisjon kvinner, Regionserien - 01
SørumsandLillestrøm HK 3
13.01.SøndagGutter 1211:00 - 18:15
12:00 - 12:55Gutter 12 Nivå 2- B 3 Sluttspill
Sørumsand Lillestrøm
14:00 - 14:55
Gutter 12 Nivå 2- B 3 Sluttspill
SørumsandEidsvold IF 2
15:00 - 15:55
G 14 Nivå 2 - B 2 Sluttspill
Sørumsand 2
Ås
17:00 - 17:55
G 14 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Fjellhammer 2
17.01.
TorsdagDamelaget
19:45 - 22:15
20:45 - 22:00
6. divisjon kvinner, Regionserien - 01
Sørumsand
Hurdal
27.01.
SøndagJenter 10
11:00 - 15:00
12:00 - 12:40
Jenter 10, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Borgen
13:20 - 14:00
Jenter 10, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Eidsvold Turn Rød
02.02.
LørdagJenter 12
11:00 - 13:10
12:00-12:55
Jenter 12 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Nesodden
03.02.
SøndagGutter 1111:00 - 17:00
12:00 - 12:55
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Korsvoll Gul
12:55 - 13:50
Jenter 11, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
NIT-HAK Gul
13:50 - 14:45
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Holter Gul
14:45 - 15:40
Jenter 12 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Kjelsås 2
15:45 - 16:40
G 14 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Kolbotn / Oppegård 2
07.02.
TorsdagDamelaget
19:45 - 22:15
20:45 - 22:00
6. divisjon kvinner, Regionserien - 01
Sørumsand
Eidsvold IF
09.02.LørdagG/J 6 og 708:00 - 18:3010:00 - 17:30Loppetassen GullrundeTBATBA
10.02.
Søndag
Jenter 10
10:00 - 15:00
11:00 - 11:55
G 14 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Vestby 2
12:00 - 12:40
Jenter 10, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Frogner Gul
13:20 - 14:00
Jenter 10, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Fet Rød
14:00 - 14:55
G 14 Nivå 2 - B 2 Sluttspill
Sørumsand 2
Lervik
13.02.
Onsdag
Gutter 11
17:15 - 19:30
18:15 - 19:10
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Bjørkelangen
02.03.
Lørdag
Gutter 11
11:00 - 13:15
12:00 - 12:55
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Linderud / Linje 5 Rød 
03.03.
SøndagJenter 1210:00 - 17:00
*11:00 - 11:45Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Frogner Blå
Sørumsand Blå
12:00 - 12:55
Jenter 11, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Raumnes / Årnes Blå
12:55 - 13:50
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Raumnes / Årnes
13:50 - 14:45
Jenter 12 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Hauerseter SK Nordkisa
14:45 - 15:40
Gutter 12 Nivå 2- B 3 Sluttspill
Sørumsand
Askim
15:45 - 16:40
Jenter 12 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
HK Trøgstad-97
07.03.
Torsdag
Damelaget
19:45 - 22:15
20:45 - 22:00
6. divisjon kvinner, Regionserien - 01
Sørumsand
Vestli
09.03.
Lørdag
Gutter 14 
11:00 - 13:15
12:00 - 12:55
G 14 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Vestre Bærum
10.03.
SøndagJenter 0909:00 - 18:15
10:00 - 10:25
Jenter 09, Regionserien - 03
Ull/Kisa Rød
Raumnes & Årnes Blå
10:25 - 10:50
Jenter 09, Regionserien - 03
Ull/Kisa Grønn
Skedsmo Blå
10:50 - 11:15
Jenter 09, Regionserien - 03
Høland Blå
Ull/Kisa Rød
11:15 - 11:40
Jenter 09, Regionserien - 03
Ull/Kisa Grønn
Raumnes & Årnes Blå
11:40 - 12:05
Jenter 09, Regionserien - 03
Høland Blå
Sørumsand Blå
12:05 - 12:30
Jenter 09, Regionserien - 03
Ull/Kisa Rød
Skedsmo Blå
12:30 - 12:55
Jenter 09, Regionserien - 03
Høland Blå
Raumnes & Årnes Blå
13:05 - 13:30
Jenter 09, Regionserien - 03
Sørumsand Blå
Raumnes & Årnes Blå
13:30 - 13:55
Jenter 09, Regionserien - 03
Ull/Kisa Grønn
Høland Blå
13:55 - 14:20
Jenter 09, Regionserien - 03
Ull/Kisa Rød
Sørumsand Blå
14:30 - 14:55
Jenter 09, Regionserien - 03
Skedsmo Blå
Sørumsand Blå
15:00 - 15:55
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Haga Blå
16:00 - 16:55
G 14 Nivå 2 - B 2 Sluttspill
Sørumsand 2
HK Herulf Moss
17:00 - 17:55
Jenter 11, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Lørenskog Grønn
17.03.
Søndag
Jenter 10
11:00 - 13:00
12:00 - 12:40
Jenter 10, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Haga
28.03.
Torsdag
Damelaget
19:45 - 22:15
20:45 - 22:00
6. divisjon kvinner, Regionserien - 01
Sørumsand
Fet
31.03.
Søndag
Gutter 14 
10:00 - 17:40
*11:00 - 11:55G 14 Nivå 2 - B 2 Sluttspill
Sørumsand 2
Bjørndal
12:00 - 12:40
Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Driv Blå
12:40 - 13:35
Gutter 12 Nivå 2- B 3 Sluttspill
Sørumsand
Bøler
13:35 - 14:15
Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Driv BlåSkedsmo
14:35 - 15:30
Gutter 12 Nivå 2- B 3 Sluttspill
Sørumsand
Linderud / Linje 5 -2
15:30 - 16:10
Gutter 10, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Skedsmo
16:25 - 17:20
G 14 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Bygdø Monolitten 2
07.04.
Søndag
Jenter 11
11:00 - 16:00
12:00 - 12:55
Jenter 11, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Fjellhammer Hvit
12:55 - 13:50
Gutter 11, Regionserien, avdeling 23
Sørumsand Blå
Frogner Blå
13:50 - 14:45
Jenter 11, Regionserien, avdeling 22
Sørumsand Blå
Høland
14:45 - 15:40
Jenter 12 Nivå 2 - A Sluttspill
Sørumsand
Kjelsås 3

Sist oppdatert 13.01.2019. Forbehold om endringer!

TBA = To Be Announced/ Vil Bli Annonsert

* Omberammet eller flyttet kamp


(P.g.a. kapasitet for publisering gjør vi oppmerksom på at lagleder har ansvar for å melde inn evt. kampendringer til styret, uavhengig av om dette er endret i banedagboken/regionen)


Hvis alt går galt:
Kontakt en i styret

Har du tilbakemelding om din hallvakt eller rutinene, send oss gjerne en melding, sorumsand@ronhandball.no

Levert av IdrettenOnline